warsztaty w języku angielskim

9 listopada 2018 uczniowie klasy dwujęzycznej 3 C wraz z opiekunami mieli okazję uczestniczyć we wspaniałych warsztatach w języku angielskim.

Learning Without Borders (Nauka Bez Granic) to projekt edukacyjny, który łączy formy językowe ze sztuką oraz kształceniem międzykulturowym. Jego celem jest promowanie tolerancji oraz wielokulturowości.

Tym razem charyzmatyczny Bulent Akman w humorystyczny sposób przekazał uczniom wiele informacji na temat krajów anglojęzycznych: USA, Kanady, Australii i Nowej Zelandii.

Wspaniała okazja nie tylko do poszerzenia swojej wiedzy na tematy kulturowe, ale także do zweryfikowania swoich umiejętności językowych!

Wyjście na warsztaty kulturowe jest nawiązaniem do założeń projektu realizowanego przez CV LO w ramach Erasmus Plus/Power.