^Powrót na górę

CV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta

Dzień otwarty CV Liceum Ogólnokształcącego

 Wszystkich Uczniów szkół gimnazjalnych zainteresowanych wyborem szkoły ponadgimnazjalnej zapraszamy na

Dzień Otwarty CV Liceum Ogólnokształcącego,

który odbędzie się 18 marca 2019r. o godz. 18.00 w budynku szkoły przy ul. Vincenta van Gogha 1 w Warszawie

Więcej informacji można znaleźć w zakładce Strefa rodzica/Rekrutacja

 

Wszystkich Uczniów szkół podstawowych zainteresowanych wyborem szkoły ponadpodstawowej zapraszamy na

Dzień Otwarty CV Liceum Ogólnokształcącego,

który odbędzie się 25 marca 2019r. o godz. 18.00 w budynku szkoły przy ul. Vincenta van Gogha 1 w Warszawie

Więcej informacji można znaleźć w zakładce Strefa rodzica/Rekrutacja

 

 

Ogólnopolski Przegląd Szkolnych Przedstawień Anglojęzycznych "MiniGlobe"

13 kwietnia 2018 r. w naszej Szkole odbyła się szósta już edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Szkolnych Przedstawień Anglojęzycznych "MiniGlobe". W eliminacjach do konkursu wzięło udział kilkanaście szkół z całej Polski, z których wyłoniono finałową ósemkę. W finale w szranki stanęły grupy teatralne z Józefowa, Birczy, Gdańska, Bydgoszczy, Krojczyna, Lublina i Oświęcimia, a także uczniowie naszego Gimnazjum i Liceum, którzy pod opieką pani Agnieszki Pieniążek-Siekierskiej przygotowali komedię kryminalną pt. "Nurse!". Występy oceniało szanowne Jury w składzie: Anna Madajska (biuro podróży CAMPORT), Mark Harrison (nauczyciel języka angielskiego) oraz aktorzy teatralni i filmowi: Bartłomiej Nowosielski i Daniel Misiewicz. Uczestnicy walczyli o cenne nagrody fundowane m. in. przez wydawnictwo Oxford University Press, naszą absolwentkę, panią Joannę Rafałowicz i firmę Stomatologia Rafałowicz. Nagrody dla najlepszych aktorów Przeglądu, którymi okazali się Natalia Janiga (Oświęcim), Natalia Duchniak (Bircza) oraz Maciej Kierszka (uczeń naszego Liceum), w postaci obozów teatralnych nad polskim morzem, ufundowało biuro podróży CAMPORT. Najlepszy spektakl ("Sister Act") zaprezentował Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwo Salezjańskiego z Oświęcimia, który był krótką, przezabawną adaptacją komedii pt. "Zakonnica w przebraniu", przygotowaną pod opieką pani Róży Grzywacz i pani Marty Sitek. Na drugim miejscu uplasowała się nasza Szkoła, a na trzecim - podopieczni pana Arkadiusza Wtulicha, uczniowie Szkoły Podstawowej (z oddziałami gimnazjalnymi) im. T. Kościuszki w Krojczynie. Gratulujemy zwycięzcom i już nie możemy się doczekać kolejnej edycji. Ponownie liczymy na zgłoszenia z różnych stron Polski i na kolejne trofeum naszej Szkoły.

 

Zdjęcia dostępne pod tym adresem

 

 

 

Copyright © 2013. CV Liceum Ogólnokształcące  Rights Reserved.